Informujemy, że uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego
odbędą się według następującego harmonogramu:
Czwartek, 25 czerwca 2026 r.
- Oddział przedszkolny (grupy 0) – godz. 15.00, stołówka szkolna
- Klasy VIII – godz. 16.00, sala gimnastyczna
Piątek, 26 czerwca 2026 r.
- Msza Święta w parafii pw. św. Jana Pawła II – godz. 7.50
Zachęcamy uczniów, rodziców oraz nauczycieli do udziału we wspólnej modlitwie. - Klasy I–III – godz. 9.00, sala gimnastyczna
- Klasy VIII – godz. 9.00, spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych oraz odbiór świadectw ukończenia szkoły
- Klasy IV–VII – godz. 10.00, sala gimnastyczna
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do udziału w uroczystościach kończących rok szkolny 2025/2026.
Życzymy bezpiecznych, radosnych i pełnych odpoczynku wakacji.